Więcej

Więcej

Poza szeroką ofertą kas i drukarek fiskalnych oraz terminali płatniczych, oferujemy profesjonalne doradztwo w ich zakresie, tak aby dobrać najlepsze rozwiązania do każdej branży. Kompleksowy serwis: od doboru urządzenia, fiskalizacji, po pomoc w wywiązaniu się z obowiązku wkonywania przeglądów technicznych, wsparcie techniczne, naprawy, formalności związane z zamknięciem działalności.

Serwis kasy fiskalnej

Więcej

Systemy informatyczne wspierające kompleksowe zarządzania przedsiębiorstwem. Obejmuje zarządzanie i kontrolę najważniejszych zasobów i procesów we wszystkich kluczowych obszarach biznesowych firmy, obejmując zarządzanie magazynami i towarem, sprzedaż, obsługę przedsprzedażową i posprzedażową (marketing, reklamacje i serwis), produkcję, finanse i księgowość, kadry i płace, zarządzanie środkami trwałymi i wyposażeniem, remonty, analizy, raporty zarządcze i controlling itd.

Oprogramowanie

Więcej

W kategorii inne oferujemy urządzenia peryferyjne i pomocnicze. Należą do nich: papier termiczny, szuflady, drukarki paragonowe, wyświetlacze POS,  uchwyty, zestawy do mocowanie, konwertery, ładowarki samochodowe, wsporniki mocowania szuflady, wkłady do szuflad, pokrowce i etui, moduły rozszerzenia, modemy. Wszystko to są przedmioty i urządzenia wysokiej jakości i w przystępnej cenie.

Akcesoria fiskalne

Więcej

Poznaj naszą zróżnicowaną i kompleksową ofertę terminali płatniczych, dopasowaną do potrzeb każdego przedsiębiorcy. Włącz płatności bezgotówkowe do swojego biznesu i realizuj transakcje sprawnie, szybko i bezpiecznie za pomocą stacjonarnych terminali kart płatniczych oraz w pełni mobilnych czytników kart płatniczych, niezbędnych w branży kurierskiej czy gastronomi.

Płatności bezgotówkowe

Nasza oferta

NOWOŚĆ

ul. Grójecka 118

NOWOŚĆ

ul. Kolorowa 19 lok. U151

22 478 57 01

22 478 57 01

502 738 275

502 738 275

ul. Grójecka 118

Sprzedaż, doradztwo w zakresie urządzeń fiskalnych, kasy fiskalne, drukarki fiskalne, terminal płatniczy i sprzętu komputerowego.

To w pełni samodzielne urządzenia fiskalne: małe, średnie i systemowe. Funkcjonujące w przestrzeni biurowej oraz mobilnie. Każda kasa fiskalna w swym wyposażeniu oferuje szereg cech niezbędnych do sprawnego prowadzenia biznesu m. in.: wydajny akumulator, wytrzymała konstrukcja, mechanizm drukujący „drop – in” oraz udogodnienia komunikacyjne jak USB host czy też komunikację bezprzewodową. Dzięki modułowości, oferują szeroką możliwość rozbudowy o urządzenia peryferyjne.

Kasy fiskalne

Portale społecznościowe

502 738 275

22 478 57 01

Adres

Kontakt

Mediago kasy fiskalne Warszawa Ursus
Mediago kasy fiskalne Warszawa Ursus

Biuro handlowe i sklep

ul. Kolorowa 19 lok. U151,

02-495 Warszawa
(poziom -1 pasaż handlowy)

 

Filia

ul.Grójecka 118,

02-367 Warszawa

mediago@mediago.pl

pomoc@mediago.pl

Biuro otwarte w dni robocze (pn-pt)

w godzinach 11:00-19:00

 

Kontakt telefoniczny z konsultantem możliwy codziennie

NIP: PL5221100033
REGON:015648241

Portale sprzedażowe

Więcej

W naszym asortymencie znajduje się szereg drukarek fiskalnych niezbędnych do prowadzenia przedsiębiorstwa handlowego lub usługowego. Posiadamy nowoczesne drukarki fiskalne, które mają wbudowane rozmaite, innowacyjne funkcje, takie jak np. pracowanie w poziomie lub pionie czy możliwość zaprogramowania różnych walut, w których urządzenie będzie rejestrowało transakcje. Oferta, jaką prezentujemy jest bardzo szeroka i spełni oczekiwania każdego przedsiębiorcy.

Drukarki fiskalne

Więcej

Odpowiednio dobrany sprzęt biurowy jest kluczowy do sprawnego prowadzenia biznesu, niezależnie od branży. Tusze, tonery, materiały eksploatacyjne, wdrożenie, instalacja i utrzymanie sieci, akcesoria komputerowe: klawiatury,myszki, pamięci przenośne i wiele innych.

Do biura

Więcej

W naszej ofercie znajdziesz urządzenia służące głównie do pomiaru masy – od niezwykle łatwych w obsłudze wag kontrolnych do wag platformowych obsługujących duże i ciężkie towary. Bogaty zestaw urządzeń składa się m.in. z: wag kontrolnych – doskonałych do pracy we wszelkiego rodzaju placówkach handlowych i produkcyjnych, wag platformowych/pomostowych – wykorzystywanych w zakładach przemysłowych, magazynach lub hurtowniach oraz wag do zabudowy na ladzie kasjerskiej – umożliwiających kontrolę masy sprzedawanych towarów bezpośrednio na stanowisku pracy.

 

Wagi sklepowe