Mediago.pl jest rzetelnym, solidnym, partnerem o fachowej obsłudze skierowanej do osiągania trwałej satysfakcji wielu klientów.

22-478-57-01

502-738-275

Zadzwoń:

Skontaktuj się z nami!

Twój e-mail:
Numer telefonu
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zapewniamy szybki kontakt drogą telefoniczną

oraz elektroniczną przez cały czas obslugi.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi wraz oraz dostawy sprzętu były realizowane terminowo lub najszybciej jak to tylko możliwe.

Wszystko dla twojego biura

Znajdziesz u nas pełną gamę rozwiązań związanych z wyposażeniem biur oraz materiałami eksploatacyjnymi. Nasza oferta składa się z najwyższej jakości produktów. Znajdziesz u nas szeroki wybór mebli biurowych oraz urządzeń. W tym drukarki, skanery oraz kserokopiarki, które ułatwią Twoją pracę.

NOWOŚĆ

ul. Grójecka 118

NOWOŚĆ

ul. Kolorowa 19 lok. U151

22 478 57 01

22 478 57 01

502 738 275

502 738 275

ul. Grójecka 118

Sprzedaż, doradztwo w zakresie urządzeń fiskalnych, kasy fiskalne, drukarki fiskalne, terminal płatniczy i sprzętu komputerowego.

Portale społecznościowe

502 738 275

22 478 57 01

Adres

Kontakt

Mediago kasy fiskalne Warszawa Ursus
Mediago kasy fiskalne Warszawa Ursus

Biuro handlowe i sklep

ul. Kolorowa 19 lok. U151,

02-495 Warszawa
(poziom -1 pasaż handlowy)

 

Filia

ul.Grójecka 118,

02-367 Warszawa

mediago@mediago.pl

pomoc@mediago.pl

Biuro otwarte w dni robocze (pn-pt)

w godzinach 11:00-19:00

 

Kontakt telefoniczny z konsultantem możliwy codziennie

NIP: PL5221100033
REGON:015648241

Portale sprzedażowe

Dzięki opiniom zwrotnym naszych klientów możemy jeszcze lepiej przygotować się na najbardziej wymagających klientów.

Każde zgłoszenie bądź zamówienie rozpatrujemy z pełnym profesjonalizmem.

Systemy informatyczne wspierające kompleksowe zarządzania przedsiębiorstwem. Obejmuje zarządzanie i kontrolę najważniejszych zasobów i procesów we wszystkich kluczowych obszarach biznesowych firmy, obejmując zarządzanie magazynami i towarem, sprzedaż, obsługę przedsprzedażową i posprzedażową (marketing, reklamacje i serwis), produkcję, finanse i księgowość, kadry i płace, zarządzanie środkami trwałymi i wyposażeniem, remonty, analizy, raporty zarządcze i controlling itd.

Oprogramowanie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszych produktów i usług.

Materiały eksploatacyjne i komponenty komputerowe

W przypadku potrzeby zakupu części lub podzespołów potrzebnych do naprawy lub modernizacji komputera, staramy się tak doradzić klientowi, aby zakup był najbardziej optymalny i stanowił równowagę pomiędzy jakością a ceną.

Świadczymy usługi informatyczne o najwyższej jakości oraz dostarczamy klientom rozwiązania zgodne z najnowszymi osiągnięciami techniki majce na celu pozyskiwanie zaufania kontrahentów i przekonania ich do dalszej współpracy.

W naszej ofercie posiadamy również szeroki wybór materiałów eksploatacyjnych, takich jak tusze i tonery do drukarek oraz papier do druku. Nasze produkty pochodzą od renomowanych producentów, co gwarantuje ich niezawodność i trwałość. Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twoje urządzenia i materiały eksploatacyjne będą działać bez zarzutu.

Materiały 

eksploatacyjne

Sprzedaż, doradztwo w zakresie urządzeń fiskalnych, kasy fiskalne, drukarki fiskalne, terminal płatniczy i sprzętu komputerowego.

Wyposażenie do biur i materiały eksploatacyjne